SUPEREVALAR BOZCAADA'DATarih: 
09 Haziran 2018, Cumartesi - 10 Haziran 2018, Pazar
Şube: 
İzmir

Yine Cenneti ziyaret etmek için bir gecelik bile olsa motorlarımızı Bozcaada'ya sürüyoruz.İstersek bungalovda istersek çadırda kalabileceğimiz kamp ortamında ateşin başında yemeğimizi yiyebileceğimiz ve içkilerimizi içebileceğimiz arkadaşlık,kardeşlik ve dostluk kokan bir ortamda olacağız.

Cumartesi günü erkenden adaya geçip yerleştikten sonra motorlarımızla ufak bir ada turu yapma imkanımız bile olacak.Kim bilir belki rüzgar değirmenlerininin altında şarap bile içeriz smiley

Ada turumuzu tamamladıktan sonra akşam yemeğine kadar serbest vaktimiz olacak.Bozcaada'nın pırlanta koyları ve buz gibi suları bizi bekler.Akşam yemeği için kamp alanında mangal imkanımız var.İçimizdeki marifetli elleri orda test edeceğiz artıkwink Tek ama çooookkkkk uzun ve harika bir gece olacak gibi görünüyor.

Gezi Rider referanslı olup,herhangi bir Rider'ın katılımınızı onaylayacağından eminseniz kayıt olun. Aksi halde geziye katılım mümkün değildir.

Konaklama Fiyatları

Bungalov iki kişilik: Kişi başı 75 TL

Çadır                     : Kişi başı 50 TL

Gezi Sorumlusu : Ertan "Quasimodo" Ustael 05322854251

ÖDEME İÇİN ;

ERKAN'PROCECCUS'SÖZBİLEN

QNB FİNANSBANK İBAN:

TR49 0011 1000 0000 0062 9016 04


quasimodo kullanıcısının resmi

Yorumlar

fonfil kullanıcısının resmi
fonfil

Süper,yes ​Özlemiştik Bozcaada'yı. Süleyman'ın ağabeyinin bağında bağbozumu yapmıştık. Araba ile gelmek zorunda olmak çok acı ama gerçek. Battaniyeleri unutmamak lazım.

 

 

 

 

Saka kullanıcısının resmi
Saka

Az kaldı, heyecan sardı. Her SuperevaRiders etkinliği gibi muhteşem olacak!