Gambur Evleniyooooooor !...Tarih: 
21 Mayıs 2016, Cumartesi - 22 Mayıs 2016, Pazar
Şube: 
Genel

Pek sevdiğimiz, kardeşimiz Mehmet "Baracuda" Kambur'un düğünü için motorları Bodrum'a sürüyoruz.

21 Mayıs sabahı, Gaziemir Metro Market otoparkında buluşarak motosiklet sayısı ve hava şartlarına bağlı olarak otoyol ya da Ahmetbeyli üzerinden Söke Outlet bölgesindeki Starbucks'ta mola verecek,birer kahve ictikten sonra Bafa Gölü'nde soğuk birşeyler içmek üzere ikinci molamızı vereceğiz. Sonra ver elini Milas,Güvercinlik ve Bodrum.

Öğlen saatlerinde otele giris yapacak ve havuzda bira keyfine başlayacağız. Dileyen bu esnada serbest zamanı değerlendirerek Bodrum'u gezebilir.

Saat 19:00 olduğunda düğün konvoyu hareket edecek ve Gümbet mevkiindeki, düğünün yapılacağı Bağ Evleri' ne geçeceğiz.

24:00da düğün Barlar Sokağı Körfez Bar'da çılgın eglence ile devam edecek...

Organizasyona katılmak, bizimle aynı oteli paylaşmak isteyen dostlarımızın en kısa sürede İzmir Chapter Rider' larımızdan Aydın "Rocker" Doğan ile irtibata geçmesini rica ederiz...  Tel. No : 0505 9330424

 


Proceccus kullanıcısının resmi

Yorumlar

Proceccus kullanıcısının resmi
Proceccus

Yanınıza almanız gerekenler : 

1-  Uzun pipet (Bardağınızdaki alkol azalmaya başladığında yanınızdakinden çaktırmadan otlanmak amacıyla; uç uca eklenebilen 3-4 adet pipet menzilinizi arttıracaktır )

2-  El feneri ( bardağını çalacağınız arkadaşınızın gözüne tutarak gözünün kamaşmasını ve sizin kolaylıkla bardağı götürmenize faydası olacaktır )

3-  Bol miktarda Alka-Seltzer veya muadili

ÖNEMLİ : Gecenin sonunda, otele dönüş yolunda demir atlarımızı kullanmasak dahi yürüme mesafesindeki otelimize giderken korumalı motosiklet kıyafetlerinizi mutlaka giyiniz...( Lakin alkolün etkisiyle Bodrum'un beyaz duvarları pek insanca davranmaz )