19-20 Kasım 2011 - İzmir'e Sürdük..."Değerli Arkadaslar,

Yazdan kalma son bir güneş belirmişken hava durumunda; İzmir'li dostlarımızla hasret gidermek adına, geçen sene tadı damağımızda kalan İzmir gezisinin tekrarını yapıyoruz.

19-20 Kasım tarihli kısıtlı katılımcı ile yapacağımız bu gezimiz, kesinlikle EPG ve RIDER REFERANSLIDIR. Gezi katılımınız gezi takviminde onaylanmadıysa geziye katılmanız mümkün değildir. Onay alınmadığı halde gezi hareket noktasına gelmek veya gruptan ayrı yol yaparak organizasyona katılmak alternatif bir yol değildir.

Detaylar :

19 Kasım girişle Urla Iskelesi'nde denize sıfır Bilge hotelde konaklanacaktır.

Odalarda kişi başı konaklama ücreti 50TL (Oda-Kahvaltı)

Akşam Yemeği : 40 TL

- Çupra veya Levrek

- Sigara Böreği ve Sosis

- Her Dört Kişiye 4 Çeşit meze

- Meyve ve Sıcak Helva

Bunlar dışında kalan herşey ekstra olup, Kulubümüze özel %30 indirimlidir."

Duyurusunun ardından, serin cheeky bir günde yola çıktık…

Bir grup Yenikapı-Bandırma feribotunu kullanırken fazla yiğitlik gösteren başkan "Scubaman"; yardımcısı "Triumph" ve eski riderlarımızdan "Dr" ile birlikte sabahın köründe Eskihisar'da buluşup Topçular üzerinden biraz yol yapalım dedi.

İki grup öğle yemeğinde Susurluk’ta birleşti, çiğ börek ve kuzu pirzolasını birbirinden ayırmadan sofrasında şenlendirdi. Bu arada güneşin tepeye yükselmesi ile birlikte kemikler de biraz ısınmıştı.

Güzel bir grup sürüşüyle Manisa’dan hemen önce bizi karşılayan İzmir ekibi ile birlikte, sanayide Ali Usta'da köftelerimizi yiyerek, İzmir’e hareket ettik.

İzmir yine tüm güzelliği ile bizleri bekliyordu. Önce klasik olarak Kordon'da birer bira içip, hoş sohbet muhabbetle güneşi batırdık.

Biraların etkisinin geçmesi ve havanın kararmasıyla birlikte Urla’ya grup sürüşünü tamamlayarak bizim için tüm hazırlıkların yapıldığı Bilge Hotel’e yerleştik.

Akşam olduğunda İzmir’li dostlarımızla hasret gidermek, kadehlerimizi tokuşturmak üzere otelin restoranına geçtik. Bu sefer kadehlerimizi yeni rider adaylarımız İbrahim ve Mehmet’e kaldırdık. Güzel bir akşam yemeği ve sonrasındaki eğlence faslı ile İzmirli dostlarımıza hasretimizi biraz olsun gidererek ertesi gün yol yapmak üzere günü bitirdik.

Sabah olduğunda kısa bir sürüş işe yakın koylardan birine gidip akşamdan eksik kalan deniz mahsülü ihtiyacını karşıladık.

Ve dönüş vakti. Urla'nın, Kordon’un, rakı/balığın, en son da Manisa virajlarının tadı damağımızda kalarak seneye bir kez daha tekrarlamak üzere İzmir ile vedalaştık…

https://www.youtube.com/watch?v=dd6YRc73zsk&feature=youtu.be

Geziyle ilgili tüm fotoğrafları şu adreste bulabilirsiniz:

http://www.superevariders.com/d/node/79


Ace kullanıcısının resmi