SuperEvaRiders Bodrum'da 25-26 Kasım 2017Gene Bodrum, gene Bodrum;

Kasım ayının sonuna gelmiştik. Fakat Bodrum bize öyle bir hava koşulu sağladı ki bittiğini sandığımız, buralarda “Sarı Yaz” dediğimiz mevsim geri gelmişti.

 

 

 

 

 

 

Merkez ve tüm Chapter’lar seçimlerini tamamlamış, bir sonraki dönem yönetim kadrolarını seçmiş, yeni dönem hazırlıklarına başlarken neredeyse herkes için spontane gelişen bir gezi oldu Bodrum. Kimi eşini “nasıl olsa kabul etmez” diyerek aradı (ki kendisi kıymetli eşiyle beraber aramızdaydı smiley) ??, kimi “işten çıkabilir miyim acaba” diyerek gününü kapattı. Derken gece vakti herkes kendini yollarda buldu… Sabahına ise kadromuz tamamdı. Uzun yoldan gelen, İstanbul’ da yaşamak zorunda kalan (!) dostlarımız yorgunluklarını attıktan sonra gezimiz “resmen” başladı.

Ayak basılan ilk dakikalardan itibaren keyifler yerine geldi. Önce kardeşlerimizle hasret giderdik. Hava durumunun bize bahşettiği koşullar sayesinde buz gibi biralarımızı yudumlarken otelimizin bulunduğu mevkiinin, bakmaya doyamayacağımız manzarasının tadını çıkardık. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hava kararmaya başladığında otelimizden çıkıp, Çarşı içerisinden yürüyerek restoranın bize doğru ayrılmış masalarına doğru yola koyulduk. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerisi gayet klasik… Kadehler klübümüze, kardeşlerimize ve sağlığımıza kaldırıldı… “En kötü günümüz böyle olsun” diyerek geceyi sonlandırdık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Desem de siz gene de inanmayın!.. Tabii ki o kadar çabuk bitmez Bodrum… :D

Restoranımızın hemen karşısındaki Kule Rock Bar’ da da bizi bekleyen masalar vardı… Yeterince keyiflenmiş ve bilenmiştik ki gece bitmek bilmedi. Tüm yorgunluklarımıza rağmen “hakkını verdik” ??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artık göz kapakları ağırlaşmaya başladığında yürüyüş mesafesindeki otelimize döndük. Sanmayın ki gene gece bitti. Daha otelde havuz başı sefası var… 

Ama artık yeter ??

Ertesi gün sabahına yolculuk var. Uyumayıp Kule’ den direkt balık tutmaya gidenler var !..

Kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra akıllarda kalan “gecenin eğlenceli anları” erkenden yadedildi. Kısa bir süre sonra kahkahalar yerini hüzne bıraktı. Yola düşenler ve ağabey/kardeşlerine doyamayanlar olarak ikiye bölündük !.. 

 

Katılan, katılamayan… Hepiniz varolun !.. Nice güzel beraberliklere !..


Proceccus kullanıcısının resmi

Yorumlar

takbir kullanıcısının resmi
takbir

Yorucu fakat çok keyifliydi. Teşekkürler Bodrum. 

Poyraz kullanıcısının resmi
Poyraz

Özlemişiz be...

Ace kullanıcısının resmi
Ace

Yine özledik ki :)

Takbir hakkın ödenmez, sayende güzel oldu be...

Gambur kullanıcısının resmi
Gambur

Çok güzel oldu, özlemişiz.. Katılan herkese teşekkürler..

scubaman kullanıcısının resmi
scubaman

Bir anda Balkanlardan esen serin rüzgara kapılıp güneye kadar geldik. Ne güzel de oldu :) Elimize sağlık.